AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
HePGüNCeL
Kıdemli BaşCavuş
Kıdemli BaşCavuş

Doğum tarihi : 12/02/96
Lakap : SaWBuRoCK

MesajKonu: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   Çarş. Nis. 14, 2010 12:07 pm

cidden oyun berbatlaştı.. şimdiden eziklik kaygısı yaşamaktayım.. beğenmedim oyunun bu halini açıkçası..

ama statları tamamen kavradığıma inanıyorum..

off off.. tamamen thief yapınca vuruşlar ezik kalmakta ama dex aşırılığından ve diğer ıskalama savunma fln, adamın 10 saldırısının sadece 3 ü isabetli olmakta.. yani +5000ler kolay yatıyorlar.. eline sağlık artix thiefi iyi yapmışsın abi..

bu seferde saldırılar için full fighter basıyoruz.. bi baktım, boss a o kadar kolay yatıyorsunuz ki, aklınız hayaliniz almıyor.. saldırları çok pis ama..

hybrid enforcerın enchancesi.. o da güzell ama o kadar iyi mi bilemiyorum denedim.. ben pek güzel bulmadım.. hybridde herşeyi full dengeli yapmışlar.. iyi yapmışlarda, illa bişeyin fazla olması gerek be abi!?!,

wizardlarda luck a ve diğerlerine önem verilmişş kullanmadım..

arkadaşlar anladığınız bence en iyi 2 enchance thief ve figter.. hem savunmayı yükseltip, hemde saldırıyı arttırabiliyorsunuz..

full fighter basacaksanız eğer, mutlaka helm veya capeyi thief e basmalısınız!... kolay gelsin.
vincekartera
Yeni Üye
Yeni Üye

Doğum tarihi : 20/06/92
İş/Hobiler : Voleybol,tenis vs..
Lakap : Vince

MesajKonu: Geri: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   Çarş. Nis. 14, 2010 12:20 pm

Şuan can ve mp konusu doğru.Olması gerektiği gibi,ama diğer canavarların hp'si'de en az bizimki kadar olmuş.Oyunda iki vuruşta öldürdüğüm masa,sandalyeler,şimdi benimle yarışıyor Very Happy Statlar iyi olmuşta,canavarların hp arttırımı kötü olmuş.Bende pek beğenmedim açıkcası bu yeni halini.2 yıldan beri oynuyorum,direk böyle hp arttırımı,çok dengesiz oldu.Tamam statlar geldi,önce ona bir alışsaydık,sonra yavaş yavaş hp arttırımı olsa,daha mantıklı olurdu.Şimdi hiç iyi değil,oyuna sadece 30 lvl kasmak için giriyorum.
JodykoLio
Administratör
Administratör

Doğum tarihi : 23/08/95
İş/Hobiler : AQW
Lakap : CnnL

MesajKonu: Geri: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   Çarş. Nis. 14, 2010 2:07 pm

Şuanda Oyundaki Char Yürürken Oyun Çok Kasıyor Bunu Beğenmedim Sizede Söylediğim Gibi Oyunda Çok Lag Olacak Ama Bıçakları Dual Olması Echenceleri Filan Güzel Yaptım Smile Şuanda
198 Attack Var Smile
http://aqworlds.eniyiforum.org
JodykoLio
Administratör
Administratör

Doğum tarihi : 23/08/95
İş/Hobiler : AQW
Lakap : CnnL

MesajKonu: Geri: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   Çarş. Nis. 14, 2010 3:18 pm

HePGüNCeL demiş ki:

full fighter basacaksanız eğer, mutlaka helm veya capeyi thief e basmalısınız!... kolay gelsin.

Ben Herşeye Fıghter Bastım Onları Değiştirebiliyormuyuz?
http://aqworlds.eniyiforum.org
HePGüNCeL
Kıdemli BaşCavuş
Kıdemli BaşCavuş

Doğum tarihi : 12/02/96
Lakap : SaWBuRoCK

MesajKonu: Geri: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   Çarş. Nis. 14, 2010 9:34 pm

cenan değiştirebiliyoruz kardeşim çarı rezil etmişsin düzelt hemen dengeli yap..

vince knk aynı zamanlarda kayıt oldu aramızda gün farkı var aynen 2 seneden beri oynuyorum böyle karışıklık acayiplik görmedim be knk en berbat canavarlar bizimle yarışıyorlar dandik yaratıklar 100 100 çakıyorlar..
ANNONİF
Teğmen
Teğmen

Doğum tarihi : 22/06/94
İş/Hobiler : AQW , Forumlar
Lakap : ANNONİF

MesajKonu: Geri: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   Perş. Nis. 22, 2010 6:01 pm

CenaN demiş ki:
Şuanda Oyundaki Char Yürürken Oyun Çok Kasıyor Bunu Beğenmedim Sizede Söylediğim Gibi Oyunda Çok Lag Olacak Ama Bıçakları Dual Olması Echenceleri Filan Güzel Yaptım Smile Şuanda
198 Attack Var Smile
Artık oyun PTR ile aynı olduğu için kasıyor ama char yürürken daha hızlı oluyor(ben member iken PTR'ye gittiği için biliyorum)...
http://cilgintren.com
kaos
Uzman Çavuş
Uzman Çavuş

Lakap : kaos

MesajKonu: Geri: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   Çarş. Mayıs 05, 2010 9:45 am

anladım paylaşım için saol
dogibugi
Moderatör
Moderatör

Doğum tarihi : 08/11/95
İş/Hobiler : Aqw oynamak
Lakap : Dogi

MesajKonu: Geri: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   Perş. Haz. 03, 2010 9:36 pm

güzel paylaşım
efsane45
Bin Başı
Bin Başı

Doğum tarihi : 25/07/91
İş/Hobiler : adw oynamak
Lakap : hileci

MesajKonu: Geri: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   Perş. Tem. 01, 2010 3:58 pm

oyun çok kötüleşti yaa
CoŞgUnTr
Yarbay
Yarbay

İş/Hobiler : Bilgisayara girmek ve PS2 oynamak
Lakap : EJDERjojuqq

MesajKonu: Geri: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   Perş. Tem. 01, 2010 4:01 pm

evt katılıyorum oyunun içine etiler
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..   

Lanet Olsun Artix.. vur dedik öldürdün be abi?!!?,,..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Azrail78 birazda benden olsun I